Skip to content

Nasi eksperci Garmin Iron Triathlon

Marcin Florek
Był zawodnikiem Kadry Olimpijskiej. Zdobył 14 złotych medali Mistrzostw Polski w Triathlonie w tym 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów. Ponadto zajął 12 miejsce w triathlonie na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Jest absolwentem gdańskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Trener triathlonu i pływania.

Marcin FLorek

Filip Szołowski
Był reprezentantem Polski w Triathlonie. Zdobył 51 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego największe sukcesy to brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata i 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów w Triathlonie. Jest absolwentem warszawskiego AWF-u na kierunku Wychowania Fizycznego. Trener triathlonu, pływania, kolarstwa i lekkiej atletyki.

Piotr Grzegórzek
Był członkiem Kadry Narodowej w triathlonie. Zdobył 36 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie. Wielokrotnie stawał na podium Pucharu Polski, a jego największy sukces to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie. Jest absolwentem Szczecińskiego IKF.

Marcin Ławicki
Reprezentował Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy oraz na Pucharze Europy Seniorów w Triathlonie. Zdobył 5 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, a jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Pucharze Polski w Triathlonie. Dwukrotnie plasował się na drugim miejscu w popularnym triathlonie w Chicago w swojej kategorii wiekowej.

Krzysztof Augustyniak
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie oraz Crossduathlonie. Złoty medalista na dystansie długim w Radkowie 2013. Zwycięzca całego cyklu prestiżowej imprezy jaką jest Garmin Iron Triathlon 2013. Czołowy zawodnik w zawodach Salomon Nordic Sunday na nartach biegowych.